ONGAS Coin – Ontology Gas Nedir?

Aşağıda yer alan yazı ONGAS coin nedir sorusuna yanıt arayanlar için hazırlanmıştır. ONGAS Ontology Gas fiyat tahminleri, düşer mi yükselir mi sorularını yanıtladık.

ONGAS coin nedir

ONGAS Coin Nedir?

Ontology, bir kamu altyapı zinciri projesi ve dağıtılmış güven işbirliği platformudur. Blok zinciri çerçevesi, genel blok zinciri sistemlerini destekler ve farklı uygulamalar için farklı genel blok zincirlerini özelleştirebilir. Blok zinciri/dağıtılmış defter ağı, dağıtılmış kimlik doğrulama, veri alışverişi, veri işbirliği, prosedür protokolleri, topluluklar, tasdik, akıllı sözleşme sistemi desteği ve çeşitli sektöre özel modülleri birleştirir. Ontoloji Gazı (ONG), tarafından geliştirilen simgedir. platform gazı. Ontology, ikili bir belirteç (ONT ve ONG) modeli kullanır. ONT madeni paradır ve konsensüs içinde stake için kullanılabilir, oysa ONG zincir üstü hizmetler için kullanılan yardımcı program tokenidir. Resmi Ontology Gas token kodu “ONG” dır ve listelendiği tüm borsalarda bu ad altında işlem görür . “ONGAS” tanımı yalnızca CryptoCompare.com içindir.

ONGAS Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 5130. sırada.

Ontology Gas ONGAS coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece ONGAS coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

ONGAS Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi ONGAS Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece ONGAS coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın