OPIUM Coin – Opium Nedir?

Popüler kripto paralardan biri olan OPIUM coin nedir? Opium fiyat tahminleri nedir sorularınıza kısaca yanıt verdiğimiz yazımıza hoş geldiniz.

OPIUM coin nedir

OPIUM Coin Nedir?

Afyon protokolü, neredeyse tüm türevleri ve finansal araçları profesyonel ve güvenilir bir şekilde oluşturmak, yerleştirmek ve ticaretini yapmak için evrensel bir protokoldür. Herkesin Ethereum blok zincirinin üzerine özel borsada işlem gören ürünler oluşturmasına izin verir. Oluşturulduktan sonra, bir aktarıcı ağı aracılığıyla serbestçe alınıp satılabilirler ve arz ve talebe göre fiyatlandırılırlar. Afyon Ağı, hem türevlerin hem de kehanetlerin özel mantığıyla çalışabilen bir öğrenme ekosistemidir. Oluşturulan tüm pozisyonlar, finansal enstrümanların alım satımı için özel olarak tasarlanmış ve portföyler halinde birleştirilebilen ve birleşik emirlerde yerel olarak alınıp satılabilen ERC-721o jetonları ile temsil edilir. Aynı zamanda bu jetonlar, ERC-721 jeton standardı ile geriye dönük olarak uyumludur ve mevcut ekosistemlerde kullanılabilir.

OPIUM Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 4510. sırada.

Opium OPIUM coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece OPIUM coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

OPIUM Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi OPIUM Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece OPIUM coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın