PAYCON Coin – Paycon Nedir?

Popüler kripto paralardan biri olan PAYCON coin nedir? Paycon fiyat tahminleri nedir sorularınıza kısaca yanıt verdiğimiz yazımıza hoş geldiniz.

PAYCON coin nedir

PAYCON Coin Nedir?

Paycon (CON), BitCoinTalk’un muddafudda’sı tarafından oluşturulan PayCoin’in (XPY) bir parodisi olarak başladı. Bilmeyenler için PayCoin, 2015 yılında kripto para dünyasının en büyük dolandırıcılıklarından biriydi. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde SEC, PayCoin’in yaratıcısı Joshua Harz’a dava açtı. (Daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz) Paycon (CON), GAW’ın CEO’su (Homero Joshua Garza) tarafından Paycoin (XPY) ile ilgili yapılan gönderileri hicvetmek için oluşturuldu. kaynak yazılım. 1 saatimizi müşteriyi yapmaya ve 5 dakikadan kısa bir sürede dünyanın en iyi web sitesini oluşturmaya ayırarak dünyayı değiştirmeyi planlıyoruz.Paycon, düşünce gücüyle kanser, AIDS ve tüm ölümcül hastalıkları tedavi etmeyi vaat ediyor. bunu düzeltecek. PSN ağı kapandı mı? Günü kurtarmak için Paycon’a güvenin. Acaba Satoshi Nakamoto kim? Onu bulduk. Hala Kony’yi mi arıyorduk? Onu yakaladık. Paycon, hayal edebileceğiniz her şeyi ve daha fazlasını yapacak. Satın alma desteği ve taban fiyat o kadar düşük ki, bunu görebiliyoruz, Paycon yapabileceğiniz en iyi yatırım olacaktır.Sürüm 2.0.1, CON for Charity işlevinin yerini alan Multisend GUI değişikliği ile birlikte gelir.Multisend, %100’e kadar göndermenize izin verir. Bahsiniz, seçtiğiniz birden fazla adrese. Cryptsy pazarına nk, sosyal/değişim sekmesine ve Hashsettings’e küçük bir düzeltme eklendi.””Paycon bir parodidir, hiçbir değeri, anlamı veya garantisi yoktur. Eğer benimse, ayıp sana.”

PAYCON Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 4010. sırada.

Paycon PAYCON coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece PAYCON coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

PAYCON Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi PAYCON Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece PAYCON coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın