PEPE Coin – PepeCoin Nedir?

Eğer siz de PEPE coin nedir merak ediyorsanız yazımızda bahsettik. Ayrıca 2022 – 2025 arası fiyat tahminleri ve PepeCoin düşer mi, yükselir mi noktasında da bilgi verdik.

PEPE coin nedir

PEPE Coin Nedir?

Memetic, AKA PepeCoin, hem blockchain 2.0 hem de blockchain 3.0 teknolojilerini bünyesinde barındırır ve sürekli geliştirme aşamasındadır.Memetic / Pepecoin, gizlilik özelliklerine ve masternode teknolojisine sahip bir Proof of Stake (POS) kripto para birimidir. Mastertoad (masternode) ve stakeler, işlemlerin işlenmesi ve toplu olarak ağın güvenliğinin sağlanması için ödüllendirilir. Daha önce bir Proof of Stake ve Proof of Work hibritiydik ancak %51 saldırılarındaki artış nedeniyle, daha fazla zamana kadar POS’a geçtik. teknoloji geliştirmeleri keşfedildi.Memetic / PepeCoin, merkezi olmayan, IPFS’de şifrelenmiş görüntü depolama, PepeCoin blok zincirine karşı kriptografik olarak doğrulandı. Memlerinizi ve siyasi bilgilerinizi sansürden koruyun.Memetic / PepeCoin, Kekdaq merkezi olmayan meme varlık değişiminin temel altyapısıdır. PepeCoin, tamamen açık kaynaklı, merkezi olmayan, şifreli bir projedir ve tüm konuşma özgürlüğünün korunmasını destekler. ABD yasalarının sınırları. Resmi PepeCoin kodu “MEME”dir ve listelendiği tüm borsalarda bu ad altında işlem görür. “PEPE” tanımı yalnızca CryptoCompare.com içindir.

PEPE Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 5434. sırada.

PepeCoin PEPE coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece PEPE coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

PEPE Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi PEPE Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece PEPE coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın