PHB Coin Nedir? Phoenix Binance Nasıl Alınır?

Aşağıda yer alan yazımız aracılığıyla PHB coin nedir sorunuza yanıt bulabilir, ayrıca Phoenix Binance nasıl alınır konusunda bilgilenebilirsiniz.

PHB coin nedir

PHB Coin Nedir?

Phoenix Global, gerçek ekonominin blok zinciri etkinleştirmesine odaklanır. Platform, veri, alternatif varlıklar ve diğer maddi olmayan varlık sınıfları gibi gerçek dünya varlıklarının değerini açığa çıkarmak için blok zinciri teknolojisini kullanmayı hedefliyor.PHB belirteci, platformun bir BEP-2 yerel hizmet belirteci ve herkes için ödeme olarak kullanılıyor Phoenix Global ekosistemindeki hizmetler.PHX, NEO blok zincirindeki NEP-5 yerel yardımcı program simgesidir.PHB ve PHX belirteçleri 1:1 değiştirilebilir ve takas gerçekleştiğinde, bir belirteç diğerinin kilidinin açılması için dondurulur. Daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.Phoenix Global, Kasım 2020’de gerçekleşen Red Pulse ve APEX Network arasındaki birleşmenin sonucudur.

PHB Coin Nasıl Alınır?

PHB Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 2408. sırada.

Phoenix Binance (PHB) PHB coinin ne olacağını elbette ki kimse bilemez. Dolayısıyla yükselir mi düşer mi net bir şey söylemek mümkün değil.

PHB Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi PHB Coin için yorum yapın. Bu sayede herkes PHB coin hakkındaki fikirlerinizi öğrenebilir!

Yorum yapın