PLE Coin – Plethori Nedir?

En popüler alt coinlerden olan PLE coin nedir sorusuna gelin yanıt bulalım. Ayrıca Plethori coin fiyat tahminlerine de biraz değinelim.

PLE coin nedir

PLE Coin Nedir?

Plethori, blockchain teknolojisini ve katman 2 çözümlerini kullanarak açık ticarete ve güvenilmez ETF’lerin oluşturulmasına izin veren bir Cryptocurrency ETF Yatırım Platformudur. Platform, Ethereum ve Polkadot blok zincirleri üzerine kurulu borsada işlem gören fonlar için merkezi olmayan zincirler arası yatırım sunuyor. Hizmeti, yatırımcıların PLE belirteci şeklinde sermaye yatırmasına ve sigorta, oracles, NFT’ler, Türevler, Polkadot ekosistem projeleri ve daha pek çok kripto para biriminde tüm sektörlere yatırım yapılmasını sağlayan çok çeşitli ETF’lere yatırım yapmasına olanak tanır. PLE Simgesi eşit kâr paylaşımı için kilitlenmiş mekanizmaların tüm katılımcıların elde edilen kârdan pay almasını garanti ettiği bir teşvik sisteminde (stake, çiftçilik ve ücret tasarrufu mekanizmaları dahil) kullanılır.

PLE Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 4823. sırada.

Plethori PLE coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece PLE coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

PLE Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi PLE Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece PLE coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın