SBGO Coin – Bingo Share Nedir?

Aşağıda yer alan yazı SBGO coin nedir sorusuna yanıt arayanlar için hazırlanmıştır. SBGO Bingo Share fiyat tahminleri, düşer mi yükselir mi sorularını yanıtladık.

SBGO coin nedir

SBGO Coin Nedir?

Bingo Cash Finance, kumarhane oyunları için Binance Smart Chain (“BSC”) üzerine kurulmuş AlgoStable para protokolüdür. Ön satışı olmayan, yatırımcısı olmayan ve mayın öncesi olmayan, adil bir başlangıç ​​projesidir. Herkesin baştan eşit olmasını sağlamak. Bingo Hisseleri, Bingo Nakit Finansmanının değerini gevşek bir şekilde temsil eder ve BGO’yu sabit tutma konusundaki sistematik yeteneğine güvenir. Dönem genişlemeleri sırasında (TWAP – zaman ağırlıklı ortalama BGO fiyatı 1 $BUSD sabit fiyatının üzerinde olduğunda), protokol BGO’yu basar ve tokenlerini yönetim kurulu odasında stake eden tüm sBGO sahiplerine orantılı olarak dağıtır. sBGO sahiplerinin oy haklarına ve protokolü geliştirmek için teklifler oluşturma yeteneğine sahip olduğu, tamamen merkezi olmayan bir zincir üzerinde yönetişim elde etmek.

SBGO Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 5261. sırada.

Bingo Share SBGO coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece SBGO coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

SBGO Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi SBGO Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece SBGO coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın