SCFIV2 Coin – Semi Centralized Finance Nedir?

Hemen aşağıdan SCFIV2 coin nedir, yükselir mi düşer mi?. Ayrıca Semi Centralized Finance fiyat tahminlerinden de bahsettik.

SCFIV2 coin nedir

SCFIV2 Coin Nedir?

SCFI projesinin mevcut piyasada çözmeye çalıştığı sorun, en büyük borsaların bile ERC20 tabanlı tokenleri (USDT, BNB vb.) önce ana cüzdanlarına sonra kullanıcılarına aktarmak için yüksek ücretler ödemek zorunda kalmasıdır. daha fazla geliştireceğimiz veya mevcut SCFI’ye ekleyeceğimiz bir cüzdan ile, Alfanümerik notu kullanmak, büyük borsaların ikinci adımı atmaya gerek kalmadan maliyetlerini otomatik olarak %50 oranında düşürmelerini sağlayacaktır. .Yarı Merkezi Finans, “Verimli Tarım ve Yönetişim” mekanizması ile “Merkezi Finans” ve “Havuz Sistemi”ni birleştirdi ve ağırlıklı olarak gaz ücretini düşürmeye odaklandı. Örneğin, kullanıcı X jetonları ekiyorsa, her ödül için ayrı gaz ücreti ödemelidir. Ancak Yarı Merkezi Finans sisteminde kullanıcılar belirli bir limite ulaştıktan sonra SCFI çekme talebinde bulunabilir ve bu ücreti her bir ödül için ödeme yapmak yerine her çekim için yalnızca 1 kez ödemelidir.Uniswap’ta bot olduğu için SCFI’nin SCFI v2’ye forklanması gerekiyordu. .

SCFIV2 Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 4912. sırada.

Semi Centralized Finance SCFIV2 coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece SCFIV2 coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

SCFIV2 Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi SCFIV2 Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece SCFIV2 coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın