SIGRSV Coin – SigmaRSV Nedir?

Kripto para yatırımı yapanlar için SIGRSV nedir, düşer mi yükselir mi sır perdesini bugün itibariyle aralıyoruz! Yapay zekaya göre SIGRSV fiyat tahminleri ne olur, bundan da bahsettik.

SIGRSV coin nedir

SIGRSV Coin Nedir?

IOHK, Ergo ve Emurgo, SigmaUSD’nin ekonomik modelini tasarladı. Ekonomik modeli, teminat rezervleri için muhafazakar ayarları korur ve tasfiye ihtiyacını ortadan kaldırır. Bununla birlikte, tamamen merkezi olmayan bir stabilcoin emisyon kurulumunu destekler. Böylece SigmaUSD, dünyaya istikrarlı, basit ve merkezi olmayan bir stabilcoin sunmak için yola çıkar. Rezerv Sağlayıcıları, dApp’in rezervlerine Ergs gönderir ve bunu yaparak RezervCoin’leri (SigmaRSV) darp eder. Her SigmaRSV, dApp’te tutulan temel Erg rezervlerinin bir bölümünü temsil eder.SigmaUSD Kullanıcıları ayrıca dApp rezervlerine Erg gönderir; ancak, onların durumunda, bunun yerine SigmaUSD’yi basıyorlar. Buna protokol tarafından yalnızca dApp içinde yeterli rezerv varsa (rezervler minimum rezerv oranının üzerindeyse) izin verilir. Herhangi bir anda, bir SigmaUSD kullanıcısı, Erg-USD oracle havuzu tarafından sağlanan mevcut döviz kuruna eşit rezervlerden bir miktar Erg karşılığında SigmaUSD’yi kullanabilir. Ergs’nin oranı artar (veya önemli miktarda protokol ücreti alınır) ve böylece mevcut tüm basılmış SigmaUSD’nin değerini artı ekstra bir marjı kapsar. ReserveCoin’lerini kullanarak, ReserveCoin’lerini bastıkları zamana göre daha fazla temel rezerv kripto para birimi aldıkları için kâr ederler (SigmaUSD basan kullanıcılardan gelen artan miktar).

SIGRSV Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 2532. sırada.

SigmaRSV SIGRSV coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece SIGRSV coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

SIGRSV Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi SIGRSV Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece SIGRSV coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın