SYN Coin – SynLev Nedir?

Aşağıda yer alan yazı SYN coin nedir sorusuna yanıt arayanlar için hazırlanmıştır. SYN SynLev fiyat tahminleri, düşer mi yükselir mi sorularını yanıtladık.

SYN coin nedir

SYN Coin Nedir?

SynLev, Chainlink oracles’ın fiyat beslemeli verileri olan Ethereum üzerinde oluşturulmuş ve belirtilmiş bir grup sentetik kaldıraçlı varlık çiftidir. SynLev’in amacı, geleneksel kaldıraçlı ETF’lere (örn. Geleneksel olarak kaldıraç, borç veya fon yeniden dengeleme yoluyla elde edilir. SynLev varlıkları, fonun yeniden dengelenmesi veya herhangi bir borç şekli gerektirmez. SynLev varlıkları çiftler halinde dağıtılır ve hem jetonları basmak için gereken ETH, hem de karşıt varlığın performansı ve likidite sağlayıcıları tarafından teminatlandırılır. Bu sistem benzersiz avantajlar sağlar. Her şeyden önce, bireysel bir karşı tarafa ihtiyaç yoktur, bir BEAR jetonunun etkili karşı tarafı, bir BULL jetonunun ve likidite sağlayıcılarının tüm öz sermayesidir ve karşı taraf riskini büyük ölçüde azaltır. Token çiftleri izole edilmiştir, dramatik fiyat hareketi tüm sistemin likiditesini etkileyemez. Varlıklar havuzlanmış paylaşılan teminata dayanmaz, basılabilecek varlık sayısında bir sınır yoktur. Varlıklar her zaman %100 likiditeye sahiptir.

SYN Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 2933. sırada.

SynLev SYN coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece SYN coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

SYN Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi SYN Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece SYN coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın