TBIS Coin – TBIS token Nedir?

Eğer siz de TBIS coin nedir merak ediyorsanız yazımızda bahsettik. Ayrıca 2022 – 2025 arası fiyat tahminleri ve TBIS token düşer mi, yükselir mi noktasında da bilgi verdik.

TBIS coin nedir

TBIS Coin Nedir?

Titanium Infrastructure Services, tüm BT kuruluşlarının Ethereum blok zincirinde, örneğin Güvenlik Duvarları, Yük Dengeleyiciler, Yönlendiriciler, Anahtarlar, Sunucular, Masaüstü Bilgisayarlar ve daha fazlası üzerinde barındırılmasına izin veren bir Hizmet Olarak Altyapı (IaaS) platformudur. TBIS, bir ERC20 belirtecidir ve TBIS ekosistemindeki ürün ve hizmetler için ödeme yapmanın tek yolu olmayacaktır.”Potansiyel Davacıya: 30 Mayıs 2018’de, yukarıda adı geçen Mahkeme, Josias Dewey’i mülkün Alıcısı olarak atayan bir Karar çıkardı. Titanium Blockchain Altyapı Hizmetleri (“TBIS Estate”) 21 Ağustos 2020’de Mahkeme, 15 Aralık 2020’de değiştirildiği şekliyle Talep Sürecini ve Baro Tarihini yetkilendiren bir Karar verdi. Bu kararların kopyaları ve bu davayla ilgili diğer bilgiler mevcuttur https://tbis.io/ adresindeki TBIS Alıcılık web sitesinde. Bu Bildirimi, kayıtlarımızın TBIS Mülküne karşı bir hak talebinde bulunabileceğinizi gösterdiği için alıyorsunuz. Bu Bildirimi almanız, bir hak talebiniz olduğu veya talebinizin TBIS Malikanesinden dağıtım için uygun olabilir.TBIS DolandırıcılığıAmerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından iddia edildiği gibi, Titanyum Başkanı Michael Alan Stollery, a/k/a Michael Stollaire, şirketle iş ilişkileri hakkında yalan söyledi. Federal Rezerv ve bir İlk Para Teklifini (“ICO”) teşvik etmek amacıyla düzinelerce tanınmış firma. Titanium’un web sitesi, bu sözde kurumsal müşterilerin uydurma referanslarını içeriyordu. Bu sahte beyanlar, Stollaire’in videolar ve sosyal medya aracılığıyla reklamını yaptığı ICO’yu tanıtmak için kullanıldı. SEC’in şikayeti, Stollaire ve Titanium’u 1933 Menkul Kıymetler Yasası’nın 5(a), 5(c) ve 17(a) Bölümlerini ve 1934 Menkul Kıymetler Borsası Yasası’nın 10(b) Bölümünü ve Kural 10b-5( a) ve 10b-5(c) altında. Şikayette başka bir Stollaire şirketi olan EHI Internetwork and Systems Management Inc., Menkul Kıymetler Yasası’nın 17(a) Bölümü ile Borsa Yasası’nın 10(b) Bölümü ile Kural 10b-5(a) ve 10b-5(c)’yi ihlal etmekle suçlandı. ) altında.Uygun Talep Sahipleri ve Talep Süreci:(i) Titanium alacaklısıysanız;(ii) Titanium Bar’ı (“BAR”) veya Titanium’dan TBAR’ı doğrudan satın aldıysanız;(iii) BAR’ı 22 Şubat 2018’den önce bir üçüncü taraf (Titanyum dışında), 22 Şubat 2018’e kadar böyle bir BAR’a sahipti, BAR varlıklarınız sayesinde Titanium’dan TBAR aldı ve bu TBAR’ı 29 Mayıs 2018’e kadar elinde tuttu; veya (iv) TBAR’ı 29 Mayıs 2018’den önce üçüncü bir taraftan (Titanyum dışında) satın aldı ve bu TBAR’ı 29 Mayıs 2018’e kadar elinde tuttu.” Resmi TBIS belirteç kodu “BAR”dır ve tüm borsalarda bu ad altında işlem görür listelendiği yerde “TBIS” tanımı yalnızca CryptoCompare.com içindir.

TBIS Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 2933. sırada.

TBIS token TBIS coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece TBIS coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

TBIS Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi TBIS Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece TBIS coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın