TFBX Coin – Truefeedback Token Nedir?

Aşağıda yer alan yazımız aracılığıyla TFBX coin nedir sorunuza yanıt bulabilir, ayrıca Truefeedback Token 2021 – 2022 – 2023 fiyat tahminlerini öğrenebilirsiniz.

TFBX coin nedir

TFBX Coin Nedir?

TrueFeedBack, blok zinciri tabanlı bir veri toplama ve analiz platformudur. TrueFeedBack uygulamasında kullanıcılar anonim kalır ve anketlerde, görevlerde vb. paylaştıkları bilgiler için TFB jetonları kazanırlar. TrueFeedBack tüm verilerinizi ödüllere dönüştürür. Paylaştığınız veriler blok zincirinde tutulur. Bu sayede veri toplayıcı bilgilerin gerçek kişilere ait olmasını sağlayacak ve ödül dağılımı garanti edilecektir.TrueFeedBack uygulaması kişisel bilgilerinizi toplamaz. Yalnızca katıldığınız verilerinizi analiz eder. Anketlere katılarak, görevleri tamamlayarak, reklam izleyerek, oyun oynayarak ödüller kazanabilirsiniz. Müşteriler, gerçek kullanıcılardan toplanan verilere güvenir. TrueFeedBack’in veri analiz platformundaki verileri analiz edebilir ve bu bilgileri etkili kararlar vermek için kullanabilirler. TrueFeedBack’te bu verilerin toplanması ve analiz edilmesi oldukça ucuzdur. Binlerce kişiye ulaşabilir ve bir ürün, hizmet veya herhangi bir şey hakkında fikirlerini alabilirsiniz.Telegram | LinkedIn

TFBX Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 3851. sırada.

Truefeedback Token TFBX coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece TFBX coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

TFBX Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi TFBX Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece TFBX coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın