$TRDL Coin – Strudel Finance Nedir?

Aşağıda yer alan yazı $TRDL coin nedir sorusuna yanıt arayanlar için hazırlanmıştır. $TRDL Strudel Finance fiyat tahminleri, düşer mi yükselir mi sorularını yanıtladık.

$TRDL coin nedir

$TRDL Coin Nedir?

Strudel, Bitcoin’i Ethereum’a bağlayan tek yönlü, güvenilir bir köprüdür. Ortaya çıkan varlık olan vBTC, piyasa riski için karşı taraf riskini ortadan kaldırarak tokenize edilmiş BTC ortamına daha fazla çeşitlilik getiriyor. Uzun vadede, Strudel blok zincirinin statükosuna meydan okumak ve BTC’yi Wall Street’in pençesinden kurtarmak için kripto-ekonominin güçlerini kullanmayı öneriyor. Strudel Dapp kullanılarak Bitcoin’ler yakılır ve Strudel protokol tanımlayıcısı ile işaretlenir. Yakma işlemi daha sonra Ethereum’a aktarılır ve tam 1:1.$TRDL (/ˈstruːdəl/) oranında vBTC yayınlayarak Strudel Protokolü için yönetişim ve ödül belirtecidir. 2 ayrı durumda oluşturulur: Bir kullanıcı köprü üzerinden BTC’yi geçtiğinde, vBTC ile birlikte $TRDL’ler basılır. İlk kullanıcılar, grafikte gösterildiği gibi üstel bir ödül alır;$TRDL ödülleri, çeşitli terra-tarım havuzlarının likidite sağlayıcılarına blok başına dağıtılır. Bunlardan vBTC-ETH havuzu, fiyat sabitlemesinin korunmasında özel bir rol oynar.

$TRDL Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 5722. sırada.

Strudel Finance $TRDL coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece $TRDL coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

$TRDL Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi $TRDL Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece $TRDL coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın