TYS Coin – Tyslin Nedir?

Kripto coinler arasında ilgi gören TYS nedir ve Tyslin düşer mi yoksa yükselir mi, fiyat tahminleri nelerdir sorularına yanıt veriyoruz.

TYS coin nedir

TYS Coin Nedir?

Tyslin Ekosistemi, Tyslin Exchange, Wallet ve Payment Gateway’den oluşur. Bu Ekosistem, yerel para TYSLIN Coin (TYS) tarafından desteklenmektedir. Tyslin Exchange platformu, merkezileştirilmiş bir saklama borsasının modernize edilmiş teknolojisini, merkezi olmayan bir “güvenilmez” zincirler arası “adil takas” anlaşmasıyla birleştirecek. Tyslin merkezi kripto para birimi değişimi, özünde düşük gecikmeli, kullanıcı dostu ve saklama hizmetleri, merkezi hızlı sipariş rezervasyonu ve yüksek verimli sipariş eşleştirme ile kapsamlı özellikli bir değişim olacaktır. Tyslin Ekosistem kullanıcıları büyüdükçe, marj ticareti, özel kredi ve eşler arası ödünç verme gibi daha fazla özellik ve işlevsellik içerecektir. Merkezi olmayan çapraz zincir yerleşimi, zincirler arası atomik takaslara, yani izin veren kriptografik protokollere dayalı olacaktır. kullanıcıların, ‘güvenilir’ üçüncü taraf olmadan ve karşı taraf riski olmadan heterojen blok zinciri ağları arasında işlem yapmalarını sağlar. Bu, geleneksel pazarlardan büyük bir ayrılışı ve Değer İnterneti’ne doğru büyük bir adımı temsil edecektir.TYSLIN Coin (TYS), yerel para birimi ve birincil hizmet belirtecidir ve Tyslin ekosistemine güç veren şeydir. Ticaretin yürütülmesini basitleştirecek ve ayrıca TYSLIN hizmetleri için bir ödeme aracı görevi görecektir. Kullanıcı TYS ile ödüllendirilecek ve ayrıca tavsiye ve promosyonlara katılım ile de kazanılabilecek. Ancak BTC ve USDT kullanılarak da satın alınabilir.

TYS Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 5552. sırada.

Tyslin TYS coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece TYS coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

TYS Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi TYS Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece TYS coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın