VAR Coin – VARcrypt Nedir?

Bugün sitemiz üzerinden VAR coin nedir, 2021 – 2022 – 2023 yıllarında fiyat tahminleri ne olur, düşer mi ya da yükselir mi gibi sorulara yanıt bulabileceksiniz.

VAR coin nedir

VAR Coin Nedir?

VARcrypt, VR (Sanal Gerçeklik), AR (Artırılmış Gerçeklik), eski içerik (film, televizyon, müzik, baskı, video oyunları) ve yazılım uygulamaları için özel olarak tasarlanmış dünyanın ilk blok zincirine özgü donanımdan bağımsız platformudur. VARcrypt, adını hem VR hem de AR’nin birleşiminden alır ve sonuçta bir kriptografik blok zinciri içerik dağıtımı, işleme ve Ödeme işleme protokolü ile entegre edildiğinde VAR’ın birleşimiyle sonuçlanır; VARcrypt’i oluşturur. VR ve AR içerik dağıtımına ek olarak VARcrypt, sanatçıları ve içerik oluşturucuları korumak ve mümkün olan en düşük maliyetli içerik dağıtımından yararlanmalarını sağlamak amacıyla eski film, televizyon, müzik, yazılım, baskı ve oyun içeriğini blok zinciri aracılığıyla dağıtacak. böylece işlerinden elde edilen kârın çoğunu ellerinde tutabilirler. Sürükleyici içerik ve yazılımın geleceği VR veya AR olmayacak, VAR olacak.

VAR Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 4779. sırada.

VARcrypt VAR coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece VAR coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

VAR Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi VAR Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece VAR coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın