WUST Coin – Wrapped UST Token Nedir?

En popüler alt coinlerden olan WUST coin nedir sorusuna gelin yanıt bulalım. Ayrıca Wrapped UST Token coin fiyat tahminlerine de biraz değinelim.

WUST coin nedir

WUST Coin Nedir?

Terra, herkes için daha iyi çalışan yeni bir finansal altyapı oluşturmayı hedefliyor. Ağ, her biri büyük fiat para birimlerine sabitlenmiş, tümü Terra’nın yerel tokeni Luna tarafından algoritmik olarak stabilize edilmiş bir sabit para ailesi tarafından desteklenmektedir. Terra’nın misyonu, açık finansal altyapı oluşturarak parayı serbest bırakmaktır. Luna, Terra stabilcoin ailesinin istikrarını, faydasını ve değerini aldığı yerel stake etme varlığı olarak hem tüm Terra ekonomisi için teminat hem de PoS ağını güvence altına alan bir stake etme tokeni olarak hareket eder. Luna, normal bir kripto varlığı gibi tutulabilir ve takas edilebilir, ancak ağda işlem ücretlerinden elde edilen ödüllerin tahakkuk etmesi için de stake edilebilir. Luna ayrıca yönetim teklifleri yapmak ve oylamak için de kullanılabilir. Resmi Wrapped UST Tokenticker, “UST” dir ve listelendiği tüm borsalarda bu ad altında işlem görür. “WUST” tanımı yalnızca CryptoCompare.com içindir.

WUST Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 5082. sırada.

Wrapped UST Token WUST coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece WUST coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

WUST Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi WUST Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece WUST coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın