WXTZ Coin – Wrapped Tezos Nedir?

An itibariyle WXTZ coin nedir başlığımız sitemizde yayınlanmıştır. Aşağıdan Wrapped Tezos nedir öğrenebilir, fiyat tahminleri noktasında destek alabilirsiniz.

WXTZ coin nedir

WXTZ Coin Nedir?

Tezos, gerçek bir dijital topluluk kurarak kendini yöneten yeni bir merkezi olmayan blok zinciridir. İşlemleri yöneten kodun doğruluğunu matematiksel olarak kanıtlayan ve en hassas veya finansal olarak ağırlıklı akıllı sözleşmelerin güvenliğini artıran bir teknik olan resmi doğrulamayı kolaylaştırır.Tezos, paydaşların protokol yükseltmelerini onaylaması için yönetişim kuralları oluşturarak yönetişime temelde farklı bir yaklaşım getirir. daha sonra ağda otomatik olarak dağıtılır. Bir geliştirici bir protokol yükseltmesi önerdiğinde, onaylandıktan ve yükseltmenin dahil edilmesinden sonra adreslerine ödenecek bir fatura ekleyebilirler. Bu yaklaşım, Tezos çekirdek gelişimine katılım için güçlü bir teşvik sağlar ve ağın bakımını daha da merkezden uzaklaştırır. Geliştiricileri yalnızca kurumsal sponsorluklar, vakıf maaşları aramaya veya İnternet’te ün kazanmak için çalışmaya zorlamak yerine, anında değeri olan jetonlarla telafi eder. Sarılmış Tezos (wXTZ), XTZ’nin tamamen teminatlandırılmış bir temsilidir.

WXTZ Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 4885. sırada.

Wrapped Tezos WXTZ coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece WXTZ coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

WXTZ Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi WXTZ Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece WXTZ coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın