XAYA Coin – XAYA Nedir?

An itibariyle XAYA coin nedir başlığımız sitemizde yayınlanmıştır. Aşağıdan XAYA nedir öğrenebilir, fiyat tahminleri noktasında destek alabilirsiniz.

XAYA coin nedir

XAYA Coin Nedir?

Chimaera projesinden yeniden markalaştırılan XAYA, bir blockchain oyun platformudur. Blok zinciri, ölçeklenebilir, güvenli ve güvenilir, merkezi olmayan bir oyun arka ucu görevi görür. XAYA platformu, geliştiricilerin konseptlerini daha kısa sürede ve daha az maliyetle piyasaya sürmeleri için ihtiyaç duydukları araçlarla geliştiricilere kolaylık sağlayan sürekli gelişen bir ortamdır. CHI, XAYA blok zincirinde çalışan bir yardımcı program simgesidir. Kullanıcılara, uygulamalar ve uygulamalar (merkezi olmayan uygulamalar) gibi XAYA ürünlerini ve ayrıca platform tarafından desteklenen çoğu özellik ve hizmeti edinmeleri için bir araç olarak hizmet edecektir. Ayrıca platformda kullanıcılar arasında yapılan işlemler CHI jetonları kullanılarak gerçekleştirilebilir. Resmi XAYA kodu “CHI”dir ve listelendiği tüm borsalarda bu isim altında işlem görür. “XAYA” tanımı yalnızca CryptoCompare.com içindir.

XAYA Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 4023. sırada.

XAYA XAYA coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece XAYA coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

XAYA Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi XAYA Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece XAYA coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın