XBB Coin – BrickBlock Nedir?

Bu yazımızda sizler için XBB coin, diğer adıyla BrickBlock Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Ayrıca XBB coin fiyat tahminleri noktasında da adım adım sizlere çözüm sunacağız.

XBB coin nedir

XBB Coin Nedir?

Brickblock, ekosistemdeki katılımcıların gerçek dünya tokenize varlıklarını satmasına/yatırım yapmasına olanak tanıyan blok zinciri tabanlı bir projedir. Satıcılar yatırımcılara gayrimenkul ve yatırım fonları sunabilmektedir. Öte yandan, Yatırımcılar, kripto para birimleri ile Varlık Kanıtı adı verilen varlık destekli belirteçleri satın alırlar. Brickblock, bağış kampanyasına katkıda bulunanlara dağıtılacak olan BBT Ethereum tabanlı ERC20 belirtecini yayınladı. Yeni erişim belirteçleri oluşturmak için BBT belirteçlerine ihtiyaç vardır. Erişim belirteçleri (ACT), Varlık Kanıtı’nı çalışır ve canlı tutmak için gereken ücretlerdir. Resmi Brickblock kodu “BBK”dir ve listelendiği tüm borsalarda bu ad altında işlem görür. “XBB” tanımı yalnızca CryptoCompare.com içindir.

XBB Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 3752. sırada.

BrickBlock XBB coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece XBB coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

XBB Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi XBB Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece XBB coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın