YETU Coin – Yetucoin Nedir?

An itibariyle YETU coin nedir başlığımız sitemizde yayınlanmıştır. Aşağıdan Yetucoin nedir öğrenebilir, fiyat tahminleri noktasında destek alabilirsiniz.

YETU coin nedir

YETU Coin Nedir?

YetuSwap, Binance Akıllı Zincirine dayalı merkezi olmayan bir borsadır. Geleneksel bir alıcı ve satıcı piyasasına kıyasla, likidite havuzlarını kullanarak varlıkların izinsiz ve otomatik bir şekilde alınıp satılmasına olanak tanıyan otomatik piyasa yapıcılığı (AMM) kullanır. Likidite havuzlarında likidite sağlayıcılar mevcut havuzlara fon ekler. YetuSwap’ın, kullanıcıların farklı platform tekliflerini ve protokol değişikliklerini oylamak için kullanabileceği kendi yönetişim varlığı olan YETU belirteci vardır. Likidite sağlayıcılarını verim çiftçiliği ile teşvik etmeyi planlıyorlar. YetuSwap halihazırda geliştirme aşamasındadır ve 20 Haziran 2021’de piyasaya sürülmeden önce denetlenecektir. Pan-Afrika tasarımına sahip bir değişim olmasına rağmen, menşei ne olursa olsun herkes protokolün bir parçası olabilir.Ayrıca Yetucoin jetonunun sahipleri, likidite madenciliği/verim çiftçiliği şeklinde kazançlarını artırmak için merkezi olmayan borsada kullanın. Yetucoin, LeasedProof-of-Stake (LPoS) sistemi ile yeni para birimlerinin oluşturulmasına izin verecek, ICO sırasında sadece 100 milyon birim toplam 300 milyon Yetucoin dağıtılacak.Telegram | Facebook | Youtube | Instagram | GezginBeyaz Kağıt

YETU Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 3476. sırada.

Yetucoin YETU coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece YETU coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

YETU Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi YETU Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece YETU coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın