YFDAI Coin – YfDAI.finance Nedir?

An itibariyle YFDAI coin nedir başlığımız sitemizde yayınlanmıştır. Aşağıdan YfDAI.finance nedir öğrenebilir, fiyat tahminleri noktasında destek alabilirsiniz.

YFDAI coin nedir

YFDAI Coin Nedir?

YFDAI, Staking & Farming hizmetlerini ve yakında, Borç Verme/Ödünç Alma hizmetlerini, SafePredict ve Insurance’ı, SafeSwap adlı kendi DEX’leri ve DeFi alanındaki meşru projelerin yeni onaylanmış projelerini başlatabileceği kendi LaunchPad’leri ile birleştiren, izinsiz bir DeFi ekosistemidir. sözleşme denetimleri, kilitli likidite ve zamana bağlı akıllı sözleşmelerde kilitli geliştirici belirteçleri. Diğer DeFi protokolleri, staking ve çiftçilik ödüllerini sürdürmek için yeni jetonların basılmasına güvenirken, YFDAI, ekosistem tarafından oluşturulan ücretlerle doldurulacak bu ürünler için jetonlar tahsis etti. YFDAI ayrıca, toplam arzı yalnızca 13.950 jetona indirecek olan, platformda yerleşik bir deflasyonist yakma mekanizmasına sahiptir. YFDAI’nin misyonu, durum tespiti incelemesi yaparak ve YFDAI’nin lansmanında kendisinin uyguladığı protokollere uyulmasını gerektirerek yeni projelerin satın alma riskini ortadan kaldırarak DeFi alanını temizlemektir. YFDAI’nin sloganı ‘artık çıkış dolandırıcılığı veya halı çekme yok’.

YFDAI Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 5881. sırada.

YfDAI.finance YFDAI coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece YFDAI coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

YFDAI Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi YFDAI Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece YFDAI coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın